פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

שלום לכולם, אני בוגרת תואר ראשון במדעי המוח B.Sc מבר אילן. פלא ופלא - מה חדש - אין לי מספיק כישורים/ניסיון/תארים בשביל לעבוד בתעשיה. אני לא רוצה להיות חוקרת אלא להשתלב בתעשיה מחקרית, תרופתית או כל דבר אחר. מה אני יכולה ללמוד על מנת לשדרג את התואר שלי כדי שהדבר יתן לי יותר כלים מעשיים? אני לא רוצה ללמוד תואר שני בתחום, וחשבתי על לימודי הנדסאי ביוטכנולוגיה במכללת ספיר. כמה זה באמת יכול להועיל והאם ישנם לימודים אחרים, כמו קורסים שניתן ללמוד? ועוד שאלה - איך מתברגים לכל המפעלים בלי ניסיון כשהדרישה היא רק לבעלי ניסיון? אשמח לעצת.. תודה
מנהלת הפורום | 13:40  21/01/10
השאלה היא מה נאמר לך שאין לך מספיק כאשר דוחים אותך ממקום עבודה ולפי זה תחליטי מה ללמוד. אני ממש לא בטוחה שתואר בהנדסאות יפתור את העניין. לגבי שאלתך השנייה- תמיד התחלה היא קשה עבור כל בוגר מכללה או אוניברסיטה וכמעט בכל תחום.השלב של החיפוש הראשוני מלווה בתסכול ומחייב הרבה פשרות, אך עבודה שנייה ושלישית תהיה כבר טובה יותר וקלה יותר להשגה. כשאין ניסיון "מוכרים" את הנושא של מוטיבציה, זמינות, השקעה ומחויבות וכן מפרטים קורסי לימוד רלוונטיים. בהצלחה
סגור