פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

פנינה | 11:04  24/11/09
שלום, אני כיום בת 50, למדתי 10 שנות לימוד. האם כדאי להשלים ל-12 או ללמוד תואר?
מנהלת הפורום | 09:55  27/11/09
הי פנינה אם יש מוטיבציה ונכונות עדיף ללמוד כבר לתואר. זה כמובן גם תלוי במטרות הלימודים כרגע: האם הם למטרת רכישת השכלה או למטרה פרקטית של רכישת מקצוע??או למטרה של עניין בלבד. מציעה לפנות ליעוץ תעסוקתי לפני שאת מתחילה ובוחרת לימודיך.בכל מקרה המון בהצלחה
פנינה | 22:06  28/11/09
למנהל הפורום שלום, המטרה היא לעניין בלבד. אודה על האינפורמציה, כיצד ואיך פונים ליועץ תעסוקתי? תודה מראש, פנינה
מנהלת הפורום | 19:15  21/12/09
במכום בו אני עובדת "מכון אדם מילא" תוכלי לעבור שיחה חד פעמית או יעוץ נרחב יותר לפרטים התקשרי כוכבית (*) 2035
מיכל | 09:16  30/11/09
אם יש לך את המוטיבציה והרצון כדאי ללמוד תואר ראשון. לדוגמה במכללת רמת-גן ניתן ללמוד לתואר ראשון של האוניברסיטה הפתוחה במגוון מקצועות ומסלולים. לפרטים: http://snipr.com/t9cfi
אני מאוד טוב בשפות.. אני יודעת לדבר לכתוב ולקרוא ברמה מעולה ב5 שפות שונות ויש לי כשרון טבעי לעניין הזה.. הייתי שמחה לדעת אם יש לי אפשרות ללמוד תרגום מסמכים או לעסוק בזה כמו גם במתורגמנות באופן כללי בלא להיות צריכה לעשות תואר ראשון במשפטים. האם יש מצב כזה?
סגור