פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

טל | 09:34  05/11/09
שלום רב, אני עוסקת במקצוע עריכת דין כשנה וחצי (כמובן לאחר סיום תואר במשפטים, התמחות ובחינות הלשכה). אני רוצה להשתלב בעולם הביטוח מבלי לוותר על תחום עריכת הדין . עם זאת, יהיה לי קשה ללמוד תואר ראשון בתחום הביטוח (עם כל העומס הכרוך בכך). שמעתי שיש גם לימודי תעודה (70 -120 שעות אקדמיות) אשר מסמיכים סוכני ביטוח ורציתי לשאול: א. באילו מקצועות בתחום הביטוח אוכל להתשלב בהתחשב ברקע המקוצעי שלי. ב. האם התעודה תואיל לי בצבירת מידע לצורך השתלבות בקצועות הללו, מנקודת מבטה של חברת הביטוח (המעסיק). אודה לתשובתך.טל
מנהלת הפורום | 17:04  07/11/09
את יכולה להשתלב כעו"ד בחברות ביטוח או ללמוד להיות סוכנת ביטוח תוך כדי עבודה, כלומר ניתן לעבור הכשרות במהלך העבודה. הכי נכון יהיה לפנות לאחת מסוכניות הביטוח ולהפנות שאלתך. בהצלחה
סגור