פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

גל | 18:48  08/09/09
היי אני רוצה לעשות תואר שני בטיפול באומנות ברוב המקומות שראיתי זה לימודי תעודה , אני רוצה לדעת איפה זה נחשב כתואר ומה צריך ללמוד תואר ראשון בשביל התואר השני הזה 
מנהלת הפורום | 19:16  09/09/09
באוניברסיטת חיפה קיים כתואר שני, אך לרוב נחשב כלימודי תעודה לאחר תואר שני, אך ברוב המקומות מדובר בלימודים רציניים ומספקים ברמה שהם נלמדים.לתואר ראשון רצוי ללמוד: חינוך, פסיכולוגיה, אומנות ,עו"ס או כל תואר טיפולי אחר ורקע אומנותי בתחום באמצעותו רוצים לטפל.
הדר | 09:23  21/09/09
היי גל, בהמשך לתשובה של מנהלת הפורום, אני רוצה לומר שכדאי לך לבדוק גם את המדרשה לאמנות במכללת בית ברל שם אני לומדת טיפול באמנויות. הייחוד של המקום פה בא לידי ביטוי בזה שהוא כולו בנוי על טהרת האמנות ובתחומים מאוד מגוונים. מי שלומד כאן טיפול באמנויות מבין שזה יתרון גדול בגלל שיש לך בעצם עוד פרספקטיבה ותפיסות אחרות שיכולות לעזור לך בתקשורת שלך עם המטופלים. אני חושבת שבוגרים רבים מתוך המדרשה לאמנות מצליחים להשתלב בתחום כמטפלים בזכות העובדה שיש כאן יתרון בהבנה ובשילוב תחומי האמנויות השונים שמעלים רגשות ומחשבות אצל המטופל. הדר
שלום רב, ברצוני לציין שמוסד הלימודים הותיק בישראל ללימודי טיפול באמנות בכלל, וללימודי תואר שני בתחום בפרט הוא באוני' לסלי. את מוזמנת לגלוש לאתר האוניברסיטה ולהתעדכן בתנאי הקבלה בתחום. שימי לב, אוני' לסלי היא מוסד אוניברסיטאי שמקנה לך גם לימודי תואר שני ב"טיפול בהבעה ויצירה" וגם עומד בקרטריונים של ההכשרה המעשית שדורשים במשרד הבריאות (מינימום של 900 שעות הכשרה מעשית) בהצלחה אסנת
סגור