פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

מיכל | 09:54  18/08/09
אני חצי שנה משוחררת ואני מעוניינת שנה הבאה להרשם לאוניברסיטה נתקלתי לאחרונה בלימודי מידענות ... זה מעניין?? מה עושים שם באמת? מה זה יכול לתת לי לעתיד?? לפי מה שקראתי זה נשמע מעניין אבל אני צריכה דעה אישית.. אני גם לא יודעת אם כדאי לי ללכת לעשות ייעוץ או פשוט להרשם... תודה!
אני לא יודעת לאיזה תחום לפנות - אני רוצה עבודה משרדית הכוללת ניהול פרויקט או פן ניהולי אחר....משהו שלא קשור לחישובים מתימטיים (מסובכים).... רוצה שבעתיד תהיה לי אפשרות לחזור הביתה בצהרים, שכר מעל 10.000 (בעתיד כמובן). כמו כן, לא משהו שקשור למחשבים. עד כה עסקתי בעיקר בעבודות מזכירות ואדמיניסטרציה (והרבה מעבר). לאיזה כיוון עלי לפנות? משהו שקשור לתחום משפטי....חשבתי על פראליגל אבל זה מקצוע לא מוארך בארץ....
מנהלת הפורום | 12:42  19/08/09
הי אורלי מציעה לך לפנות לספרית המקצועות באחד מסניפי "אדם מילא" בכדי להכיר את כל המקצועות הקיימים (יש למעלה מ- 4000) במידה ולא תמצאי תחום מעניין , מציעה לך לפנות ליעוץ היות ויש הרבה שיקולים שאת מעלה ולא ניתן ביעוץ אינטרנטי להתיחס לכולם באופן מקצועי.בהצלחה
מנהלת הפורום | 12:40  19/08/09
הי מיכל בגישתי, תמיד כדאי לעשות יעוץ, היות ואין תחליף למפגש עם איש מקצוע המתמחה בעיסוקים וגם יודע איזה שיקולים רצוי לקחת בחשבון בבחירת עיסוק. גם לאנשים היודעים מה הם בוחרים זה תורם כחיזוק על בחירה נכונה. בכל אופן לגבי מידענות- מדובר ב"ספרנית" המודרנית. המידע כיום בעולם הוא עצום מאז גילוי האינטרנט והמידען עוסק בארגון ומציאת המידע. יש צורך לשלוט באנגלית ומיומנויות מחשב. התחום נלמד לרוב כתואר שני והעבודה בחברות מידע, ספריות מקצועיות ובחברות המעסיקות מידענים.
מרדכי | 15:05  23/08/09
היי! אני אמנם לא מתחום המידענות, (לומד ייעוץ חינוכי) אך במכללה שבה אני לומד- בית ברל, יש לימודי מידענות. יש לי חבר ממש טוב מהמכללה שלומד כאן מידענות, אנחנו בקשר טוב והוא מספר לי תמיד שהוא ממש מרוצה מהלימודים ושזהו תחום מעניין מאוד. באופן כללי אני כן יכול להגיד לך שהמכללה מקצועית מאוד והחבר'ה שלומדים כאן הם ממש אחלה... המקום ירוק ונעים, וסה"כ הרגשה טובה כאן. לגבי הנושאים הספציפיים ותוכנית הלימודים, תוכלי להסתכל באתר שלהם יש תוכנית לימודים מפורטת.. תכלס, אם זה מעניין אותך הכי טוב לקבוע פגישת ייעוץ ויעזרו לך / יסבירו לך כל מה שאת צריכה ורוצה לדעת.. צירפתי לך לינק לאתר של המכללה לדף של מידענות: http://www.beitberl.ac.il/academic/society/teuda/safranut/Pages/default.aspx
סגור