פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

עקיבא | 10:43  12/08/09
יש לי תואר בכלכלה .תקופה ארוכה שאני מחפש עבודה ללא הצלחה. לכן אני מעוניין לעשות קורס ב c# האם בשוק העבודה יש משמעות לקורס זה כאשר אין לי תואר בתחום? מה הסיכוי למצוא עבודה לאחר קורס כזה?
עקיבא שלום גם לחסרי רקע בתחום יש סיכוי להשתלב בשוק העבודה,לאחר קורס ממוקד ומקצועי. תוכל לפנות אלי במייל לפרטים אודות מידע זה או נוסף ולגבי השמה בשוק. בהצלחה.
ליאור | 10:09  29/12/09
אני הגעתי ממש לא מהתחום והיום אני שוחה בו. ברגע שאתה מוצה את העבודה הראשונה זה מתחיל לרוץ. בהצלחה
מנהלת הפורום | 14:30  19/08/09
יש הרבה תמתכנתים ללא עבודה ועם רקע רב יותר. מציעה אם כבר להרחיב ידע בתחומים הקשורים לכלכלה כגון: ביטוחף בנקאות, שוק ההון ואולי כך תוכל להשתלב בתחום הכלכלה.בכל מקרה חשוב שתשוחח עם אדם שעבר הכשרה בC בכדי לברר האם יעיל-מועיל.!
סגור