פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

טניה | 07:00  05/07/09
שלום, אני שמעתי שאנשים שסיימו לימודיהם בריפור בעיסוק לא מרוויחים שכר גבוהה, שמעתי שמשכורת מקסימלית מגיעה ל-5000 ש"ח, האם זה נכון? רציתי גם לדעת כמה שנים לומדים את המקצוע וכמה פעמים בשבוע?
מנהלת הפורום | 10:22  05/07/09
לטניה ניתן להרויח יותר כאשר עובדים באופן פרטי, ככל הידוע לי שכר עבור טיפול פרטי הוא בסביבות 180 ש"ח לשעה. זהו תחום שתמיד מבוקש בעיקר בטיפול בילדים. נלמד 4 שנים באוניברסיטה ותנאי הקבלה גבוהים. כיום ישנן מכללות בהן ניתן ללמוד את התחום. בהצלחה
שרון | 22:58  05/07/09
היי טניה, בהמשך לתשובה של מנהלת הפורום, תוכלי להתרשם מהחוג שקיים בקריה האקדמית אונו בכנס שעורך מכון המחקר ב16/07. ירצו שם הטובים והמובילים בתחום בארץ, ויכול להיות שזה ייתן לך מקום להתרשם וגם לשאול שאלות נוספות כאלה. תוכלי לקבל פרטים נוספים באתר של הקריה האקדמית אונו בהצלחה, יעל (סטודנטית בקריה האקדמית אונו)
עדי לבון | 16:57  06/07/09
היי טניה אל תוותרי על אוניברסיטה אם את יכולה להתקבל (לפעמים אפילו שווה לעשות שוב פסיכומטרי) יש מסלול משותף של הטכניון עם אוניברסיטת חיפה אנייכולה להמליץ לך בחום האווירה בחוג טובה ויש אנשים טובים החומר קצת קשה אבל אם זה מה שאת רוצה ואוהבת קטן עליך אני מצרפת את אתר החוג שתוכלי לעיין http://hw.haifa.ac.il/occupa/hebrew/program_ba.html בהצלחה בכל דרך שתבחרי
שרון | 23:04  06/07/09
טניה, תהיי מוכנה לזה שהיחס שתקבלי בקריה האקדמית אונו לא דומה לזה שתקבלי באוניברסיטה. אני לא אומרת את זה כדי להתחיל מלחמת "מה יותר שווה", פשוט תקחי בחשבון שזה שזה נקרא אוניברסיטה לא מעיד על האיכות בהכרח. החוג בקריה האקדמית אונו נחשב מאוד מצליח, ואם תסתכלי ברשימת המרצים תראי את המומחים בארץ שם, ככה שיש לזה נפקות חשובה מאוד. שוב, מוזמנת להגיע לכנס שיש ב 16/07 להתרשם בעצמך. אם תרצי, תשאירי פה את המייל שלך ואוכל לענות לך על שאלות נוספות אם תרצי. יעל שרון
מאי | 01:16  20/07/09
אין מה להשקיע אם בסוף תרווחי כמו אחת שלא למדה כלום... וזה השכר במקצועות פארא רפואי.
סגור