פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

אפרת | 08:34  24/06/09
אני רוצה ללמוד שנה הבאה במכללה האקדמית נתניה אבל אני מאוד מתלבטת בין לימודי מנהל עסקים שתמיד עניינו אותי לבין לימודי בנקאות ושוק ההון שממש רק בתקופה האחרונה התחילו לעניין אותי גם..ההתלבטות בין שניהם קצת מתסכלת אז אני אשמח אם תוכלי לתת לי טיפים ועצות איך לבחור בסופו של דבר את התחום שהכי מתאים לי וגם לאיזה תחום יש יותר ביקוש בשוק העבודה כרגע? תודה רבה
מנהלת הפורום | 10:11  24/06/09
הי אפרת גם לימודי מנהל עסקים עשוים בסופו של דבר להוביל לעיסוק בבנקאות, לגבי שוק ההון בכל מקרה תצטרכי לעבור מבחני הסמכה של השרות לנירות ערך, כך שהשיקול בבחירה צריך בעיקר להיות העניין בלימודים. קשה לנבא הצלחה בהשתלבות בעבודה, היות וזה מושפע ממשתנים רבים, לכן מציה לבחור על פי עניין בעיקר. מציעה גם לשוחח עם בוגרי כל מסלול לימודי.בהצלחה
סגור