פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

מור לוי | 02:11  24/06/09
אהלן לכם, אני שוקלת להתחיל ללמוד ריפוי בעיסוק, אבל אני רוצה להישאר במרכז. שמעתי שאפשרות טובה זה בקריה האקדמית אונו - מישהו למד שם? יודע איך שם? משהו? אשמח להכוונות, תודה! מור
רביד | 22:37  26/06/09
היי מור, אני לומד מנהל עסקים בקריה האקדמית אונו ואני יכול להגיד לך שאני הכי מרוצה שאפשר! אמנם אני לא יכול להגיד לך איך זה בריפוי בעיסוק, אבל בדברים הכלליים: התשתיות, היחס האישי, המקצועיות - מהטובים שפגשתי! בנוגע לריפוי בעיסוק, אני חושב שאמור להיות איזשהו כנס בנושא בקמפוס, אבל תבדקי פרטים על זה באתר, אני לא לגמרי מעורה בפרטים. בהצלחה! רביד
גיתית | 16:56  28/06/09
היי מור, רביד צודק, אכן יש כנס ב16/07 בקמפוס בקריה האקדמית אונו, שם ידונו בהפרעות תקשורת וריפוי בעיסוק מהמומחים בארץ. ידונו על מחקרים חדשים בתחום ומסקנות חדשות, ותוכלי באופן כללי להתרשם מהחוג בקריה האקדמית. אני אהיה שם, אבל אין פלא, אני סטודנטית בחוג :) מקווה להתראות שם, והרבה בהצלחה! גיתית
טניה | 06:58  05/07/09
שלוםת אני שמעתי שאנשים שסיימו לימודיהם בריפור בעיסוק לא מרוויחים שכר גבוהה, שמעתי שמשכורת מקסימלית מגיעה ל-5000 ש"ח, האם זה נכון? רציתי גם לדעת כמה שנים לומדים את המקצוע וכמה פעמים בשבוע?
סגור