פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

היי | 16:47  01/06/09
יש לי תואר ראשון בחינוך בהתמחות-מתמטיקה (b.e.d) ברצוני לעשות הסבה מתחום החינוך לחלוטין- אילו אפשרויות פתוחות בפניי עם התואר הנ"ל? האם יש תוכניות מקוצרות להסבה לתחום הכלכלה (זה התחום היחיד שאני כרגע חושבת עליו) או שיהיה עליי ללמוד תואר שלם? אני מעוניינת במקצוע עם מתמטיקה וחשיבה, אילו עוד מקצועות יוכלו להתאים לי?
ל | 14:51  04/06/09
לפי דעתי כלכלה, אם את רוצה להתברג אח"כ איפה שהוא... וגם כדי לעשות תואר שני ואז תחכה לך עבודה עם חשיבה. יש אפשרות להשלמת חוג לאחר תואר ככה זה נקרא. אפשר גם ללמוד באוני' פתוחה
היי | 16:12  04/06/09
למה כוונתך-השלמת חוג לאחר תואר? אפשר עוד פרטים? אני אצטרך ללמוד תואר ראשון בכלכלה (3 שנים) או שיש תוכניות מקוצרות לאחר תואר?
ל | 00:41  07/06/09
כעקרון יש חוגים באוני' שנלמדים בצורה דו חוגית ויש מורחב. כלכלה יכול להילמד כדו חוגי למשל: כלכלה- חשבונאות אז את משלימה רק את הקורסים בכלכלה. מבחינת זמן ,לצערי, זה ימשך 3 שנים אך מבחינת עומס לא. אני לא יודעת מה תנאי הקבלה... בעיקרון ניתן להשלים גם בפתוחה. אפשרות אחרת ללמוד חשבונאות במסלול מקוצר 2 או שנתיים וחצי. שוב תלוי אם את מתקבלת אך קחי בחשבון שזה חומר מעיק משעמם וקשה. בהצלחה
מנהלת הפורום | 21:31  07/06/09
יש קורסים בתיכנות, הדרכת מחשבים ת או הסבה מקצועית לתחום של כלכלה או חשבונאות
שאלה | 23:02  09/06/09
במה כרוכה הסבה לכלכלה? מהו משך הלימודים? האם עליי ללמוד עוד תואר או תעודה?
שירה | 11:08  15/07/09
חברה קרובה הסבה מקצוע וגם לה יש תואר ראשון בחינוך - מתמטיקה. היא לא רצתה להשקיע זמן רב שוב בהוצאת תארים למינהם בתחום אלא הסבה ללימודי תעודה, ונרשמה לקורס חשבי שכר. עניין החשבונאות לא ננטש הוא מקבל מקום מכובד, במקצוע החדש.
סגור