פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

מיכל | 17:11  24/05/09
שלום , רציתי להתייעץ לגבי לימודים אני רוצה ללמוד ולא יודעת מה, אני רק יודעת שאני מחוברת לתחום ההומני מאשר הראלי ,אמת חשבתי על הוראה אבל אני לא יודעת למה לפנות בהוראה , הציען לי ללכת לתואר רב תחום , האם זה תואר שווה? או שזה סתם בזבוז זמן?כי אני יודעת שהוא לא ממוקד, האם זה יכול להוות לי בעיה אח?כ להתקבל לעבודה? אשמח אם תעזרו לי
אנונימית | 09:46  25/05/09
ולא ללכת ללמוד סתם...חבל...יש עכשיו ימים פתוחים בכל מיני מרכזים אקדמיים ומכללות לכי לברר, הייתי ביום פתוח במרכז האקדמי כרמל והיהממש אחלה
לירון | 15:02  26/05/09
למה לך לעשות תואר לא פרקטי. הוראה זה ממש פרקטי. אני ממליצה על מכללת לוינסקי. יש להם מסלולים בכל הגילאים.
מנהלת הפורום | 09:06  28/05/09
הי מיכל אני מתרשמת שאת ממש בתחילת החיפוש ולכן מציעה לך לפנות ליעוץ בבחירת מקצוע בכדי ללמוד טוב יותר על איך בוחרים מקצוע, מה השיקולים שיש לקחת בחשבון, ובכדי להיות מודעת לכישורים, מאפיני אישיות וצרכים שאת רוצה להביא לידי ביטוי בעולם העבודה וכן בכדי להכיר טוב יותר מקצועות שקיימים וכך לא לבחור רק מתוך אין בריריה אלא להתחבר באופן אמיתי למה שאת תלמדי ותעסקי. בהצלחה
סגור