פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

ערן | 12:13  04/05/09
שלום למנהלת הפורום ולכולם! סליחה מראש שזה ארוך, אודה אם תקראו עד הסוף תודה. אני בחור בן 27 אוטוטו. סיימתי לפני מס' חודשים תואר ראשון בכלכלה ומינהל עסקים במרכז האוניברסיטאי אריאל. במהלך הלימודים לא עבדתי במשרה מסויימת שקשורה לתחום, ולכן אין לי נסיון בתחום. בתום הלימודים חיפשתי עבודה בתחום, אך לא הצלחתי למצוא עד היום. לכן המשכתי לעבוד בסתם עבודות עד לפני חודש. בעבודה האחרונה עשו לי בעיות ולא שילמו שכר. כעת איני עובד. חשבתי אולי להמשיך לתואר שני במתמטיקה פיננסית בבר אילן - זהו תחום חדש-השנה זה המחזור השני (אגב התקבלתי כבר, אך אני יכול להתחרט). רציתי לשאול מה אתם חושבים על התחום הזה מכל הבחינות. האם זה טוב, זה כדאי, האם זה ישפר את סיכויי במציאת עבודה טובה ומכובדת כמו שתמיד שאפתי? עליי לציין שאני לא מתאים לניהול ואני גם לא רוצה.אופי העבודה שאני מחפש היא יותר ריאלית - מתמטית - משרדית, שלא כרוכה בלהרצות או באינטרקצייה שיווקית או מכירתית .אין לי את האופי הזה. אני יותר ביישן, שקט ואין לי יכולת דיבור מפולפלת. אני לא פלפל בכלל. או שאולי התחום שלמדתי לא מתאים לי בכלל מבחינת האופי שלי, ומצד שני אני גם לא יודע מה כן. מה שאני כן יודע זה שאני יותר ריאלי (לא מצויין, אבל עם גישה לזה) מאשר הומני שזה ממש ממש לא! בתואר סבלתי מאוד מקורסים הומניים שהיו ומאוד! או שאולי לא להמשיך תואר שני ולהתחיל תואר בתחום אחר - לא יודע. אני די מיואש ומתוסכל הרגשה כזאת שאולי סתם ביזבזתי 3 שנים. אני יודע שזה ידע, אך עם ידע לא קונים במכולת. תמיד היה לי חשוב שאני אלמד ואצליח לקבל עבודה מכובדת וכמובן מכניסה יפה, אבל יותר חשוב לי הסטטוס ורק בסוף השכר. אודה לכם מאוד אם תענו לי להודעה, כי אני כבר לא יודע מה לעשות זה מאוד חשוב לי תודה רבה, ערן
מנהלת הפורום | 11:21  09/05/09
מציעה לנסות למצוא עבודה בבנק, מחקרי שוק, תחום של אנליסט, לנסות ולהתקבל למשרד האוצר אולי.. להכיר יותר את השוק בתחום הכלכלה והפיננסים ורק אח"כ לפנות ללימודים של תואר שני שיקבעו בהתם לרצונות שיתפתחו בהמשך, בהתאם להתנסות בשטח.. במידה ולא תצליח במציאת עבודה, מציעה לך לבוא לפגישה במכון ,אדם מילא" בכדי ללמוד כיצד למקסם את אפשרויות חיפוש העבודה שלך..בהצלחה
סגור