פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

יעלי | 18:41  01/04/09
אני באה מתחום הפסיכולוגיה ומתלבטת עכשיו בין: תרפיה באומנות בחיפה (שזה ליד הבית שלי) עו"ס בהתמחות בתרפיה באומנות בבן גוריון (רחוק רחוק רחוק) (עו"ס חיפה -פחות אטרקטיבי 3 שנים ואין התמחות באומנות) לשאלה: בבן גוריון זה ממש תרפיה באומנות? כי כתוב טיפול באמצעות כלים אומנותיים ? אני פשוט קצת מפחדת שאם אני אלך לחיפה אני סוגרת לעצמי אופציות עבודה העתיד ומצמצמת לי את התחום ,מצד שני - באמת אפשר ללמוד בשנתיים גם השלמה גם עו"ס וגם תרפיה באומנות ושזה יהיה לגמרי מקצועי ? זה קצת מחשיד אותי שאולי זה בא על חשבון המקצועיות..... ואני גם ממש לא בטוחה מה אני רוצה חוץ משאני רוצה לטפל ואני אוהבת אומנות....
כוכבה | 18:35  04/04/09
איני מכירה את התוכנית בחיפה, אולם לגבי התוכנית בבן גוריון חשוב לי לציין כי מדובר באפשרות לעשות הסבה לע"ס יחד עם תואר שני במקצוע זה. זה אומר שהלימודים נמשכים 3 שנים, כשהשנה הראשונה מיועדת להשלמות לתואר ראשון בע"ס, כולל הכשרה בשדה, והשנתיים האחרונות ללימודי התאור השני. הרמה גבוהה ביותר, תודות לתקציבים גבוהים וספרייה עדכנית ונרחבת בנושאי הטיפול באמנויות. מדובר בלימודי תרפיה באמצעות אמנויות שונות, תוכנית הלימודים מורכבת מקורסי חובה ובחירה של תכנית ה- M.A בעבודה סוציאליות וקורסי חובה ייחודיים של המגמה לשילוב כלים יצירתיים, הכוללים פרקטיקום (הקורסים הייחודיים של המגמה תואמים לדרישות האגודה לטיפול באמנויות). כך שאת מקבלת התמחות. אני ממליצה לך לבדוק עוד פרטים באתר של בן גוריון וללכת ליום הפתוח בסוף אפריל. בהצלחה
סגור