פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .
 
המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

 
שמוליק | 12:57  19/03/09
שלום רב! בשלב זה בחיי אני באמצע לימודי משפטים ואף התקבלתי להתמחות טובה. הבעיה היא שכמו רבים וטובים בתחום, איני רואה עצמי כמתעסק בעתיד בעריכת דין. מנגד, ישנם תחומים רבים שמעניינים אותי ומתאימים לי יותר. אחד מהם הוא ענף התיירות, בייחוד תעופה ותיירות יוצאת. האם ניתן אכן לעשות הסבה בהדרגתיות לתחום התיירות, בצורה שלא תעלה לי בהרבה כסף וזמן? חשבתי ללמוד בשנה הבאה (במקביל לשנה ג' במשפטים) לימודי סוכן נסיעות ותואר שני לעשות כבר בתחום התיירות (לדוג': ניהול תיירות בבן-גוריון) - האם זהו הכיוון הנכון??? תודה מראש.
מנהלת הפורום | 14:50  19/03/09
שינוי הדרגתי יגבה הכי פחות משאבים של זמן וכסף. הדרך שאתה מציג נכונה. חשוב אבל לזכור שבכל שינוי יש מחיר מסוים שמשלמים, לכן נראה לי שהדרך לשינוי שבחרת היא הנכונה ביותר, היות ומשאירה לך פרנסה במקביל לשינוי וכן משאירה אותך עדיין בתחום המשפטי למקרה שתתחרט..בהצלחה
סגור