פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

לי | 20:28  11/03/09
שלום, סיימתי לפני שנה וחצי תואר ראשון בתקשורת. כעת אני מעוניינת להמשיך ללימודי תואר שני במינהל עסקים. מאוד מתלבטת מה כדאי באוניברסיטת חיפה או בפתוחה. האם יש הבדל ביוקרה של שתי אלה? בחיפה דורשים ניסיון ניהולי לפחות של שלוש שנים וGMAT לעומת הפתוחה שמבקשים ממני שלושה קורסי השלמה אך הלימודים מאוד ארוכים. מה יותר כדאי לי??? האם הפתוחה באמת נחשבת?
שרון בלום | 13:16  12/03/09
היי לי אני לומדת תואר שני בתקשורת באוניבסיטה אוניברסיטת חיפה אכן נחשבת והתואר השני שלה יוקרתי מעבר לזאת חיי החברה יותר רחבים וקיימים כל מיני הטבות באוניברסיטה את מוזמנת לבוא ולהתרשם בעצמך מהאוניברסיטה ביום הפתוח שחל שבוע הבא בתאריכים 15-19.3 אני מצרפת לך את האתר של בי"ס לניהול של אוניברסיטת חיפה http://gsb.haifa.ac.il/ בהצלחה !!
לי | 20:49  12/03/09
תודה רבה על תשובתך. דבר נוסף התואר הראשון שלי הוא ממכללה, עם ממוצע 86 , האם העובדה שהתואר איננו מאוניברסיטה מהווה בעיה עבורי?
איה | 09:48  16/03/09
אני לומדת גם תואר שני בתקשורת בחיפה, וסיימתי את לימודי התואר הראשון במכללה. אין שום בעיה להתקבל לאוניברסיטה עם תואר ראשון ממכללה...אפילו לא בתנאי הקבלה הנוקשים של החוג לתקשורת בחיפה. אם שם קיבלו 4 סטודנטים ממכללה (מתוך 8 שהתקבלו סה"כ השנה לתואר שני) כנראה שהכל בסדר...
לי | 12:46  17/03/09
תודה לכל העונים אך אני מדברת על קבלה לתואר שני במינהל עסקים לא בתקשורת... האם זה אפשרי? האם מחייבים שלוש שנות עבודה ניהולית??
מנהלת הפורום | 23:00  14/03/09
שני המוסדות מוכרים, השאלה האם את רוצה לשלב עבודה ואז כדאי ללמוד בפתוחה, אך יש לקחת בחשבון שמדובר בלימודים יותר ארוכים.
סגור