פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

אני מתכוון ללמוד באוניברסיטה ולא במכללה, ולא רק מההיבט הכספי. איפה יש את המרצים הכי טובים, הרמה הכי טובה.
מנהלת הפורום | 11:17  04/03/09
באוניברסיטה
סטודנט מהדרום | 11:54  04/03/09
גם מבחינת תקציב. אבל באיזו מהאוניברסיטאות יש את המרצים הכי טובים והרמה הכי גבוהה?
גילי, אם זה מעניין אותך נפתחה באוניברסיטת חיפה "תוכנית פסיכודאלי" שהיא בעצם מסלול דו חוגי לתואר ראשון שמשלב תולדות האומנות על לימודים מהחוג הרב חוגי. בעצם את מקבלת גם את לימודי תולדות האומנות וגם מקבצים מחוגים אחרים (למשל פסיכולוגיה וטיפול באומנויות) אם זה מעניין אותך אני מוסיף לינק לפרטים של החוג...כדאי לך לראות אם את בכיוון הזה... http://www.haifa.ac.il/html/html_heb/programs/psichodali.JPG
רננה | 19:58  05/03/09
מה עם אוני בן גוריון? ביקרת ביום הפתוח שלהם? אחותי הגדולה למדה שם ספרות עברית, אמנות והיסטוריה ומוזיקה. תואר משולב. היא סיימה לפני שנתיים והיא הולכת לעשות שם תואר שני. אגב, אם זה מעניין אותך בין המרצים נמצאים אשכול נבו ועמוס עוז
גם בגלל המרצים והרמה וגם בגלל שכל החברים שלי כבר לומדים שם
סגור