פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

סיון | 02:45  18/02/09
שלום האם לימודי תואר שני בפסיכולוגיה עסקית וניהולית זה כמו פסיכולוגיה תעסוקתית?
סיון | 02:47  18/02/09
אני בשנה שלישית בלימודי מדעי ההתנהגות, ואני מתלבטת אם לעשות הסבה לינוך מיוחד, לצבור ניסיון ובעתיד ללמוד איבחון דידקטי או ללכת ללמוד במכללה למנהל תואר שני בפסיכולוגיה עסקית וניהולית... אני ממש לא יודעת מה כדאי
מנהלת הפורום | 15:38  18/02/09
ומה תעשי עם פסיכולוגיה עיסקית, על איזה עיסוק חשבת?
סיון | 17:03  18/02/09
חשבתי לעבוד במרכזי הערכה, למיין עובדים ולהציע עבודות. השאלה אם אוכל לעסוק בזה בתואר שני בפסיכולוגיה עסקית וניהולית כי בשביל תואר שני בפסיכולוגיה תעסוקתית יש צורך במתאם (ולא עשיתי, וזה פעם בשנה...)
מנהלת הפורום | 21:01  25/02/09
מדובר בשני תחומים שונים, קשה לי ליעץ מבלי להכירך ולהבין מה מניע אותך, מה מעניין אותך ולאן את שואפת להגיע בעיסוקך????
לילי | 11:06  26/02/09
אני ממש ממליצה על חינוך מיוחד, כי הוא פותח מלא אופציות אחר כך וכולל בתוכו פסיכולוגיה. יש מסלול מצוין במכללת לוינסקי ויש שם גם לימודי תעודת מאבחן דידקטי
מנהלת הפורום | 15:37  18/02/09
מדובר בתחום חדש כך שאני לא בדיוק יודעת כיצד יהיה הישום שלו בפועל, בשטח, יש לברר במועצת הפסיכולוגים אם התחום מוכר והאם ניתן להתמחות בהמשך ולאיזה חטיבה הוא שייך.
סגור