פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

אני רוצה ללמוד משאבי אנוש ומנהל עסקים ולא החלטתי באיזה מוסד חינוכי כדאי ללמוד הבגרות שלי והפסיכומטרי מאפשרים לי או באוניברסיטה הפתוחה או במיכללת כינרת ואין לי מושג מי יותר נחשב בשוק העבודה ולכם...?
שייך בכלל לאוניברסיטת בר אילן ואם זה כך אז אין ספק שהרמה היא גבוהה באותה מידה כמו בבר אילן וכמו כן המוניטין והתעודות שתקבל ולכן זאת נישמעת לי אופציה עדיפה
מנהלת הפורום | 12:41  08/02/09
לא מכירכ מספיק את מכללת כנרת, נסה להשוות את מסלולי לימוד למסלולים ותיקים כגון אלה הקיימים באוניברסיטאות בכדי לבחון עד כמה הלימודים מקיפים וכן נסה לשוחח עם סטודנטים לגבי מקומות הלימוד. קח בחשון שלימודים בפתוחה דורשים משמעת עצמית ויש התמודדות רבה עם למידה עצמאית.בהצלחה
בכל מקרה הלימודים במכללת כנרת שייכים לבר-אילן (לא יודע אם כל המקצועות) נשמע מספיק מכובד כדי למצוא אחר כך עבודה
סגור