פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

מעיין | 22:01  10/02/07
מיכל שלום אשמח אם תוכלי לעזור לי אני מאוד מתלבטת לגבי לימודי תעודה בגרפיקה ממוחשבת שמהתרשמות כללית הבנתי שיש בכך עבודה וזה כן תחום שיכול לעניין אותי אך מצד שני אני מאוד רוצה תואר ראשון במדעי החברה השאלה היא למה יש יותר ביקוש ואם כדאי להשקיע 3 שנים לתואר שלא תהיה לי אח"כ אפשרות תעסוקה..
מיכל תירוש | 22:06  11/02/07
עקרונית, גם תואר ראשון במדעי החברה פותח כל מיני אפשרויות תעסוקתיות. זה אמנם שונה מלימודי גרפיקה שמכוונים למקצוע מסוים, כי מדובר בתואר כללי שלא מתמקד בתחום ספציפי, אך מצד שני זה עדיין תואר, ומעצם היותו כזה, הוא פותח אפשרות להשתלב במגוון עיסוקים ותפקידים בהם יש דרישה ברורה למישהו בעל תואר ראשון (השכלה אקדמית). כך שכמו שאני כותבת הרבה- זה לא שאם תבחרי בכיוון אחר תהיה לך תעסוקה מובטחת ואילו בכיוון אחר אין כל תעסוקה. העולם אינו שחור ולבן. ההבדל הוא בכך שבפניה לגרפיקה ברור לך מה המקצוע עמו את יוצאת. בבחירה בתואר ראשון יותר כללי- הכיוון פחות ברור, ויהיה צורך לחפשו ולהגדירו בהמשך. בהצלחה, מיכל
מייעצת חובבת | 15:30  19/09/16
מה שאני הייתי עושה זה להיכנס מראש למודעות דרושים, לפי המקצוע והמיקום שלך. למשל "דרושים בראשון לציון", ולראות מה השוק רוצה ולפי זה לבחור. בהצלחה :) http://www.tigbur.co.il/%D7%97%D7%99%D7%A4%D7%95%D7%A9-%D7%A2%D7%91%D7%95%D7%93%D7%94-%D7%91%D7%A8%D7%90%D7%A9%D7%95%D7%9F-%D7%95%D7%A8%D7%97%D7%95%D7%91%D7%95%D7%AA
סגור