פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

לאפרת שלום, ברצוני לבקש ממך ייעוץ והכוונה תעסוקתית, אני בעלת תואר ראשון בסוציולוגיה ואנתרופולוגיה ותואר שני בייעוץ חינוכי+תעודת הוראה בחינוך המיוחד. איני מעוניינת לעבוד במערכת החינוך בשל השכר הנמוך, המשכורת החודשית הינה כ- 5000 שקל בשנים הראשונות והתקרת שכר נמוכה. האם יש באפשרותי לקחת את הידע האקדמי שלי לתחום תעסוקתי ריווחי? מה הן האפשרויות? האם באפשרותי להתברג במשאבי אנוש בהייטק או בעבודה חינוכית\ טיפולית שאינה במערכת החינוך או לפחות עבודה עם ומול אנשים? תודה רבה על תשומת הלב, מיכל
מנהלת הפורום | 21:33  10/01/09
הי התחום של לקוית למידה והוראה מתקנת עשוי להיות רווחי, היות וניתן לעבוד באופן פרטי ונדרש עוד קורס מקצועי בלבד. כמו כן, את יכולה לנסות להכנס לתחום של משאבי אנוש, אני כמובן איני יודעת מה גילך וניסיונך ,כך שקשה לי ליעץ לך מאיפה להתחיל. כמו כן, ניתן לעבור לתחום של הנחיית קבוצות או אימון שגם אלה תחומים שניתן לעסוק בהם באופן עצמאי במקביל לעיסוקך או במקום. בהצלחה
מיכל | 11:27  11/01/09
ראשית תודה על עזרתך, רציתי לברר לאיזה קורס מקצועי את מתכוונת? למדתי הוראה מתקנת בשפה, כתיבה, חשבון וקריאה במסגרת תעודת הוראה בחינוך מיוחד באוניברסיטה, האם עלי לעבור קורס מקצועי כדי לעבוד בזה באופן פרטי? הכוונה היא לשיעורי עזר? באשר לפרטים החסרים, אני בת 29 ללא ניסיון, לא מכבר סיימתי את מסכת הלימודים באוניברסיטה תודה, מיכל
רוית | 19:50  12/01/09
אולי תנסי אבחון דידקטי. יש במכללת לוינסקי
סגור