פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

שלום , אני בחור בן 29, חשבתי להתחיל לילמוד לימודי הנדסה ( כנראה מכונות ). קודם ללימודים אני צריך לעשות מכינה קד"א. סה"כ שנות לימוד 5 (מינימום).. כך שאסיים, אהיה בן 35 ... ושאלתי היא, מה הסיכוי שלי למצא עבודה בגיל 35 כמובן בלי ניסון ...איך השוק מתיכם לאקדמאים שהם לא בני 20+...? (שאלתי כמובן, מתייחסת בכלל למהנסים בוגרים) יותר מהרצון שלי ללמוד הנדסה אני לא רוצה להיות מהנדס מובטל בגיל 35... הנושא דחוף לי מאוד... אודה לתשותך....
מנהלת הפורום | 20:36  24/11/08
הי כמובן יותר קשה למצוא עבודה ככל שמתבגרים, אך עדיין מדובר בגיל צעיר מבחינה תעסוקתית ולתחום ההנדסה הגיל אינו רלוונטי כמו למשל לתחום המחשבים ולכן בעיני עם מאץ והשקעה תוכל להתפתח בתחום גם בגיל 35. יחד עם זאת, מציעה לך בכדי להיות בטוח, לשוחח עם מהנדסים ולבדוק קצת יותר מקרוב את התחום. בהצלחה
אם תרצה לדבר צור קשר
סגור