פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .
 
המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

 
קרן | 12:06  14/11/08
שלום, יש לי 2 שאלות. אני בת 35, רוצה לעשות הסבה מתחום הרפואה המשלימה, אני גם אקדמאית במדעי הרוח.חשוב לי לעבוד במשרה חלקית/שעות גמישות עקב גידול ילדים קטנים כרגע. 1. היכן ניתן ללמוד "עריכת תוכן באינטרנט" או כתיבה שיווקית? האם יש ביקוש למקצוע זה. 2. האם ניתן לעסוק בתועמלנות רפואית ללא תואר במדעי החיים? 3. אשמח לעוד הכוונה למקצועות היכולים להתאים לנתונים הנ"ל,אשר מבוקשים בשוק העבודה.חוץ מהדרכה/הוראה.רצוי לימודים קצרים/ קורס תעודה. חשבתי גם על כיוון של סייעת שיניים /קורס סוכני נסיעות/או הסבת אקדמאים לאחיות- אך בעייתי מעט כרגע לימודים תובעניים בגלל הילדים. 4. אפשר לקבל במסר מכון יעוץ לקריירה מומלץ באזור השפלה? תודה. שלחתי מייל.
מנהלת הפורום | 19:30  14/11/08
הי לגבי שאלתך הראשונה, לרוב העוסקים בתחום לא למדו קורס מקצועי ולמדו את התחום, תוך כדי עבודה,אך ניתן בחיפוש לימודים לחפש קורסים מקצועיים. לגבי שאלתך לגבי תועמלנים רפואיים, צריך להיות להם רקע במדעי החיים, אך בשל הרקע שלך ברפואה אלטרנטיבית (לא יודעת מה בדיוק למדת) נסי בכל זאת להציע מועמדותך ולבחון איך מתייחסים לרקע שלך. לגבי שאלת ההסבה: הרבה תחומים אפשריים, אך מבלי להכירך קשה להמליץ. פני ליעוץ קריירה . יש סניפים של מכון ,אדם מילא" הפרוסים בערים הגדולות או חפשי דרך "גוגל". בהצלחה
סגור