פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .
 
המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

 
רועי | 19:46  04/11/08
התלבטות ... שלום רב רציתי לשאול ולהתייעץ לגבי התמחות בהנדסאיי תעשייה וניהול השאלה שלי מבחינת שכר ואפשרויות תעסוקה מה עדיף ללמוד ייצור או שיווק אני יודע ששניהם נחשבים מגמות מרכזיות בתעשייה וניהול ,אני מתכוון להמשיך ללימודי מנהל עסקים וכרגע דיי מתלבט בין המגמות שיווק / ייצור אשמח לשמוע תגובה והמלצה מה אפשרויות התעסוקה בכל אחת מהמגמות ומה עדיף נוסף לכך רציתי לדעת אם הרמה בייצור קשה או שזה בגדר הנורמלי?
מנהלת הפורום | 19:20  07/11/08
השאלה במה אתה יותר מתעניין? להערכתי שתי ההתמחויות מבוקשות השאלה היא של עניין. אם הכוונה יותר להתמחות בתחום העיסקי אזי מומלץ התמחות בשיווק. לגבי רמת הקושי- זה מאוד אינדיוידואלי, כלומר מה שקשה לאחד אינו בהכרח קשה לאחר. מבלי להכירך קשה לי לומר האם קשה.
רועי | 22:04  08/11/08
אני דיי מתלבט בין שתי המגמות . העניין ששיווק נראה לי יותר מעניין אבל אני חושש שזה תחום בעייתי קצת מאחר ולעסוק בשיווק ניתן לעבוד גם ללא לימודים אני לומד תואר BA במנהל עסקים ויוצר מצב שאולי עדיף ללמוד משהו ריאלי בנוסף למנהל עסקים או שזה פחות חשוב . תחום השיווק מעניין אך אני חושש מבחינת עבודה ומהתחושה שלי אני מרגיש שגם ניתן ללמוד את זה באוניברסיטה פתוחה מבלי להגיע לשיעורים אשמח מאוד אם תוכלי לענות מה עדיף מבחינת תעסוקה ומבחינת כדאיות מאחר ואני ממשיך למנהל ועסקים גם כן
סגור