פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

אמתי | 22:28  16/10/08
רשום לי בכמה מוסדות בין השאר תניאי הקבלה הם ציון התאמה שמורכב מבגרות מתואם ופסיכומטרי רציתי לדעת אם הכוונה היא לבגרות עם כל הבונוסים וסה"כ או שמדובר במשהו אחר ואם כן אז האם יכול להיות מצב שממוצע בגרות לא מתואם יכול להיות יותר גבוהה מאשר אם הבונוסים
אפרת יצחקי- רבינוביץ | 08:21  20/10/08
הי לא ברורה לי שאלתך, האם כוונתך לציון סכם? בכל מקרה כל השאלות הנושא בגרויות פנה לפורום בגרויות באתר זה.בהצלחה
וידאד סאחורי | 14:25  25/10/08
רוצה לדעת בקשר למכינה כפי שידוע לי נגמרה ההרשמה ..אני רוצה לקבל התיעצות בקשר לנושא שרוצה להרשם אליו וזה חינוך גופני ולדעת על המכינה מתי מתחילה כי אני מעוניינת בשנה הזאת....תודה רבה :P
נורית | 17:23  06/11/08
מכינת פסיכומטרי זה דבר חשוב מאוד לפני שניגשים למבחן עצמו ,כנסי לאתר המצורף ותוכלי לקבל הסבר לגבי הדרישות לחינוך גופני
סגור