פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .
 
המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

 
אלינור | 17:35  06/10/08
אני סטודנטית לתואר ראשון בכימיה, מסיימת בכוח את השנה השלישית לתואר. נרשמתי וכיוונתי ללימודי מדע, מאחר נראה לי שזה תחום שאוכל להרוויח בו כסף ושהוא די מעניין אותי. כיום לקראת סוף התואר גיליתי שהוא לא מעניין אותי ואין לי רצון לעסוק בו. אני רוצה לשנות תחום, ולעבור לתחום אחר שאוכל להרגיש שאני מתפתחת בו ושטוב לי בו. הבעיה היא שאני לא בטוחה באיזה תחום כדאי לבחור? אני מאוד אוהבת שפות וכשרונית לשפות. אני מאוד אוהבת להתעסק עם אנשים, ובמהלך שירותי הצבאי רכשתי נסיון ניהולי שמאוד משך אותי. חשבתי ללכת לכיוונים של תקשורת, או ללמוד היסטוריה בשילוב יחסים בין לאומיים. אני מאוד יצירתית ולכן חשבתי גם על לימודי גרפיקה ועיצוב. הרבה דברים מושכים אותי ואני אובדת עיצות. עזרה?
סגור