פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .
 
המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

 
אבי | 21:31  25/09/08
אני בן 28 בעל תואר בתקשורת - התמחות בשיווק ופרסום בהשוק העבודה בתחום מוצעות בעיקר עבודות המתחבאות תחת הכותרת שיווק - כאשר הכל בעצם הוא מכירה, בפרסום ישנו מסלול אשר שכרו אינו בא בצידו רציתי לברר לגביי לימודי תעודה במחשבים- ניהול רשתות mcsa או מהנדס רשתות mcse האם ישנו הבדל בביקוש למקצועות האלו ? ומה עדיף? ובנוסף האם לימודי תעודה או תואר נוסף דוגמת הנדסה תעשייה וניהול?
אפרת יצחקי- רבינוביץ | 19:43  27/09/08
הי אבי השאלה במה אתה רוצה לעסוק, בדרך כלל לתחום המחשבים ע"מ להתקדם בו יש צורך בתואר מהנדס מחשבים או מדעי המחשב. לגבי קורסים, השאלה האם אח"כ בפועל, ללא תואר, תוכל להרוויח יותר ממה שאתה מרוויח כיום, מציעה להפנות את השאלה לאנשים העוסקים בתחום המחשבים.לגבי תואר בהנדסה תעשייה וניהול, יש הרבה ביקוש ותחומים רבים בהם תוכל לעסוק עם התואר, השאלה האם התחומים הנ"ל מספיק מעניינים אותך ע"מ להשקיע בלימודים של 4 שנים?
סגור