פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .
 
המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

 
ריקי | 18:58  20/09/08
אני מאוד מעוניינת לעסוק עם ילדים באבחון בעיות שונות על ידי אבחון ציוריהם שזה קשור לגרפולוגיה. מה עליי ללמוד פסיכולוגיה,חינוך או רק גרפולוגיה אני ממש אודה אם תעזרו לי בזה
אפרת יצחקי- רבינוביץ | 21:28  22/09/08
הי ריקי מספר תחומים אפשריים: פסיכולוגיה או מדעי ההתנהגות ואז להשלים לתואר שני בפסיכולוגיה חינוכית, או אפילו יעוץ חינוכי, חינוך, חינוך מיוחד ותרפיה באומנויות שונות. מכל התחומים הנ"ל ניתן להגיע לדיאגנוסטיקה (אבחון) שהוא חלק מתוך כל העיסוק. גרפולוגיה נלמד כלימודי תעודה, אבל אינו מתמקד בהכרח בבעיות ילדים.
דורית | 09:47  23/09/08
אני ממליצה ללמוד חינוך מיוחד עם הכוונה לאומנות (שמעתי על מסלול כזה במכללת לוינסקי) כי חינוך מיוחד הוא טיפולי ומוכוון לעבודה עם ילדים, והאמנות יתןלך רקע לגרפולוגיה.
סגור