פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

שיריה | 19:05  15/09/08
אני רוצה להתחיל ללמוד השנה כלכלה ומינהל, אני טובה במתמטיקה ורוצה לדעת אם זה מספיק לי כדי להצליח, צריך תכונות אופי מסויימות?והאם המקצוע הזה בכלל מעניין, רואה את עצמי עוסקת במספרים בעתיד אך מפחדת שהלימודים יתישו אותי..
אפרת יצחקי- רבינוביץ | 14:28  16/09/08
הי אני לא יודעת אם המקצוע מתאים או יעניין אותך היות ואיני מכירה אותך.אם את רוצה לדעת עוד פרטים על התחום, כנסי לספריית המידע הממוחשב של מכון "אדם מילא" ושם קבלי תיאור עיסוק מדוייק ואפשרויות תעסוקה לאחר לימודים בתחום. מתוך לימודי כלכלה וניהול, ניתן להתפתח לתחומים רבים, בחלקם דינמיים ולא רק לעסוק במספרים וחישובים כל הזמן. בהצלחה
שיריה | 17:23  17/09/08
איך מגיעים לספריית המידע הממוחשב של המקצועות, ניסיתי דרך "אדם מילא" אך לא מצאתי ספרייה כזו ..מחכה לתשובתך.
סגור