פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

אני אחרי טיול של שנה באמריקה, ומעוניין להתחיל ללמוד השנה כבר את הלימודים. אני בלחץ של זמן ולא יודע מה ליבחור ללמוד. כמו כן ציוני ממוצעים ולא לכל מקום אוכל להתקבל אבל אני חדור מוטיבציה להתחיל ללמוד השנה. אשמח לקבל עזרה... תודה
אפרת יצחקי- רבינוביץ | 14:20  10/09/08
הי איתי בפורום זה אני עונה על שאלות ספציפיות ולא על שאלות מאוד כלליות. היות ואיני מכירה אותך , את כישוריך, אופיך, ותחומי העניין שלך, לא אוכל להמליץ לך על תחומי לימוד. מציעה לך לפנות ליעוץ בבחירת מקצוע- מדובר בתהליך יותר ארוך ומעמיק שהרי מדובר בבחירה משמעותית וחשובה, אז- כדאי לך להקדיש לך זמן ומחשבה! בהצלחה
אפרת יצחקי- רבינוביץ | 14:47  16/09/08
מציעה לך לפנות למכון "אדם מילא" ולעבור יעוץ בבחירת מקצוע. אתה זקוק ליעוץ מקיף שלוקח בחשבון נטיות לב, כישורים ומאפייני אישיות וכן עוזר לך להכיר עצמך ואת עולם המקצועות. אם אין לך אפילו לא קצה חוט, מוטב ותתיעץ בצורה רצינית. בהצלחה
סגור