פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

נטלי | 07:57  24/08/08
שלום, אני מקווה שזה המקום לשאול אני מעוניינת לעבוד ביה"ס יסודי. ללמוד תואר ראשון או לתעודת הוראה לביה"ס היסודי. הציון המשוקלל שלי הוא 98.77 והציון המשולב הוא 554.5 האם זה מספיק? מהם המקומות המומלצים? תודה על הקריא
חן | 15:40  24/08/08
היי נטלי, בדרך כלל תואר ראשון בחינוך ליסודי ותעודת הוראה הולכים ביחד. אני עשיתי את התואר הראשון שלי בבית ברל, ואני יודעת שכדי להתקבל לשם הציונים שלך מספיקים. אני יכולה להמליץ לך רק על איפה שאני למדתי, מקומות אחרים אני לא מכירה כל כך, אבל, מכללת בית ברל היא אכן מכללה מומלצת, עם הרבה יתרונות על גבי מוסדות לימוד אחרים, גם מבחינת יחס אישי וגם מבחינת תוכנית לימודים מורכבת ומעניינת. תבררי לגבי הלימודים שם ותוכלי לעשות שם את התואר שאת רוצה.
טל | 08:36  26/08/08
גבוה מאוד.אני ושתי חברות שלי התקבלנו למסלול של היסודי במכללת לוינסקי עם משולב קצת יותר נמוך אז לא תהיה לך בעיה.אני מאוד התלהבתי מהמכללה והמסלול להוראת אנגלית נראה לי מצוין.
דורית | 12:26  29/08/08
במכללת לוינסקי את גם מתקבלת וגם יכולה לקבל מלגה של 20000 ש"ח. זה מסלול מצוין
אפרת יצחקי- רבינוביץ | 12:47  30/08/08
הי נטלי נראה לי שיש לך נתונים מספיקים ללימודים במכללות. כנסי לחיפוש לימודים באתר ובררי לגבי מקומות לימוד.
שירה | 18:22  15/09/08
אני לומדת במכללת אורנים ולפי מה שאני יודעת זה מספיק לתואר ראשון ותעודת הוראה לחינוך היסודי. בהצלחה...
שירה | 18:23  15/09/08
אני לומדת במכללת אורנים ולפי מה שאני יודעת הנתונים שלך מתאימים. בהצלחה..
סגור