פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

דנה | 08:31  29/07/08
שלום לכולם, מה אתם אומרים על כך שמורה ללא תואר יפוטר או ירד השכר שלו? אני מורה כבר הרבה שנים, אין לי תואר ואני לא יודעת מה לעשות...
מורן | 08:48  29/07/08
היי דנה במקרה חברה של אמא שלי היא מורה ונתקלה כרגע באותה הבעיה. הציעו לה מהמכללה האקדמית גליל מערבי לבוא ללמוד תואר ראשון שנקרא אקדמיזציה למורים לומדים אותו רק שנתיים ובסופו מקבלים תואר של התמחות בחינוך מטעם אוניברסיטת בר אילן וזה משהו יחודי שניתן אצלם
אפרת יצחקי- רבינוביץ | 15:01  01/08/08
הי דנה ההתיחסות שלי אינה אישית היות ואיני מכירה אותך כלל, אך באופן כללי בעיני הדרישה לגיטימית בשל הצורך והרצון להנחיל סטנדרטיזציה בתחום וכמובן לשמור על רמה גבוהה של מקצועיות ואיכות המורים. אני רק חושבת שצריך לתגמלם טוב יותר שגם תהיה מוטיבציה להשלת ההשכלה. ובקשר אליך באופן אישי אני בטוחה שזה מצער וקשה, אך נסי לראות זאת כהזדמנות לשינוי ולצמיחה בנושא קריירה ותעסוקה.בהצלחה
סגור