פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

רוצה ללמוד ולא יודעת מה אוהבת יודעת ואוהבת המון תכומים הקשורים בעיצוב צילום ועוד הרבה עוסקת בגרפיקה ממוחשבת רוצה לילמוד אבל לקבל איזה שהיא תעודה או תואר חשוב.מה לעשות?
אמיר | 12:07  09/07/08
את יכולה לנסות לבדוק לגבי התחום הזה שמשלב בתוכו את רוב התחומים שציינת. ממה שאני יודע לא כל מי שמלמד עיצוב פנים מעניק תואר. אבל אם תואר זה חלק מהמטרה שלך אז יש כמה מקומות שכן מעניקים תואר, אני יודע על המכללה למנהל אבל אני בטוח שיש עוד הרבה . תפשפשי באינטרנט.
אפרת יצחקי- רבינוביץ | 09:14  10/07/08
הי סיון אני מציעה לך לפנות ליעוץ בבחירת מקצוע היות ואת נשמעת בתחילת הדרך מבחינת החיפוש. ביעוץ מסוג כזה, תהיה מודעת יותר לכישוריך, אישיותך ותחומי העניין, בכדי לבחור תחום שהולם את כל הפרמטרים האלו יחד. בהצלחה
אפרת יצחקי- רבינוביץ | 09:15  10/07/08
תהליך מסוג זה יסייע לך להתמקד ולהחליט מבין מספר אפשרויות.בהצלחה
איריס שרגר | 10:09  15/07/08
מקצוע מבוקש ביותר שגם יכניס אותך להייטק, גם יחבר אותך למחשב, גם תוכלי להשתמש בכישורים האומנותיים שלך צרי קשר לפגישת יעוץ ללא תשלום 03-7529922 שלוחה 128 או iris@interbit.co.il
סגור