פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

שלום, אני בן 36, עובד במשרה מלאה בתחום השיקום. ברשותי תעודת הנדסאי במקצוע טכני מטעם מה"ט של משרד העבודה. אני מעוניין בהשלמה לתואר ראשון במסלול לימודי ערב בלבד. הכיוון הוא מדעי ההתנהגות/ ניהול/משאבי אנוש, או BA כללי. מעולם לא ניגשתי לבחינה פסיכומטרית. מהם הסיכויים והאפשרויות שלי, ומה עלי לעשות? תודה
אפרת יצחקי- רבינוביץ | 13:48  03/07/08
הי אלון מכיוון שאין קשר בין תעודת הנדסאי שלך לבין רצונך להשלים לתואר במדעי ההתנהגות או משאבי אנוש, תצטרך ללמוד מחדש לימודי תואר ראשון. ההשלמה היחידה שאולי קיימת היא לתואר במנהל עסקים או כמובן בהנדסה. לגבי תנאי קבלה- בגילך תוכל ללמוד במסלולי ערב במכללות רבות ללא תנאי קבלה מוקדמים של פסיכומטרי ולכן עומדות בפניך אפשרויות רבות. חפש אצלנו באתר ב"חיפוש לימודים" מכללה הסמוכה למקום מגוריך את התחום המועדף עליך. בהצלחה
סגור