פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

אפרת שלום, בצעירותי עשיתי תואר ראשון בחוג המשולב למד"ח בבר-אילן (פסיכו'-סוציו' ןקרימינולוגיה. מעולם לא עסקתי בתחום. עבדתי כשש שנים בתחום היבוא מהן כארבע כמנהלת מחלקת יבוא ובחמש השנים האחרונות עסקתי בתחום האדמיניסטרציה, בחברה לעריכת פטנטים ובשנתיים האחרונות כמנהלת משרד בחברה קבלנית. אני כיום בת 34, אם לשלושה ילדים ומחפשת את דרכי המקצועית בחיים. בשנים האחרונות איני מוצאת אתגר ועניין בתחום המקצועי וזה מאוד מפריע לי. הייתי בפגישת ייעוץ לפני כחצי שנה שלא תרמה לי (אולי לא הייתה כימיה עם הפסיכולוגית שנפגשתי איתה).מפאת גילי ומצבי המשפחתי, תואר ראשון אינו בא בחשבון. אני עומדת לפני סיום עבודתי במקום הנוכחי ועומדת על סף פרשת דרכים בחיי. עלי להחליט אם אני מחפשת עבודה בהתאם לנסיון ולרקורד המקצועי שלי או מחפשת משהו אחר (הסבה/לימודים) שיוסיף צבע לחיי... מה דעתך? קרן
אפרת יצחקי- רבינוביץ | 14:33  03/07/08
הי קרן השאלה שעלתה לי כשקראתי את דבריך היתה "מה את רוצה לעשות שתהיה גדולה?" כלומר מה היה חלום הילדות שלך ? האם היתה מטרה אליה כיוונת או שאותה פיספסת וכעת הזמן להגשים או לחשוב כיצד להגיע לשם? האם את רוצה להיות בעולם המחקר. בעולם הטיפול? האדמינסטרציה. כספים? וכו'. קשה לענות על שאלתך מבלי להבין מה מניע אותך, מה את אוהבת מה "עושה לך את זה"? אם את מחפשת יציבות וביטחון הכי נכון יהיה להמשיך בכיוון בו התחלת, אך אם אינך מסופקת , אז אולי זה הזמן לשינוי, כי את עוד צעירה בעולם העבודה ויש לך עוד שנים רבות של עבודה ומדוע לסבול?! בהצלחה
סגור