פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

לינור | 13:11  19/06/08
היי! שמי לינור,ואני רוצה ללמוד חינוך מיוחד. ביררתי בסמינר הקיבוצים ובלוונסקי,והייתי רוצה לדעת איפה כדאי לי ללמוד... תודה ויום טוב
רותי. | 16:26  22/06/08
יש שם ביה"ס לחינוך מעולה
לינור | 10:34  23/06/08
אני אבדוק תודה...
מיכל | 03:11  23/06/08
גם אני מעוניינת ללמוד חינוך מיוחד אבל מה שחשוב לי שזה יהיה קרוב לביתי, כי אני חושבת שלהסחב בנסיעות זה בזבוז זמן יקר. אני אישית הייתי ממליצה לך ללכת על מה שיותר קרוב ונוח לך להגיע.(אבל זו החלטה אישית שלך) אני מחפשת מכללה דתית לחינוך הכי קרובה לפ"ת אם יש למישהו מקום להמליץ לי עליו אשמח.
ציפי זיו | 11:45  23/06/08
לינור היי, אני לא בעד אף אחת מהמכללות שציינת. אם את רוצה ללמוד חינוך מיוחד ויש לך זיקה לחינוך, אני מכירה רק מקום אחד שנותן את מלוא ההשקעה בתלמידים בכדי שיצאו מורים איכותיים ובעלי ידע רב. אני מסיימת את המסלול חינוך מיוחד ברגעים אלו, ואולי בגלל זה אני קצת "אובססיבית" לגבי בית ברל. מכל מקום אני חושבת שווה לך לבדוק קודם שם. אם יש לך שאלות נוספות, אני אשמח לענות עליהם.
דנית | 19:28  26/06/08
מצוין וגם מלגה טובה במכללת לוינסקי. תנסי שם
סגור