פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

נפתלי | 18:28  15/06/08
אהלן, אני מעוניין לעשות BA בניהול עם נגיעה במערכות מידע. (עדיף תואר שניתן לעשותו בשעות הערב) אני בן 30, חסר תעודת בגרות (ואף תעודת 12 שנ"ל) עקב מערכת החינוך החרדית... אני עובד בחברות טכנולוגיה כמפתח וכמוביל טכנולוגי מעל 9 שנים. (אנגלית כשפת אם) אם זה יעזור, אני בענין של פסיכומטרי :-) אשמח לכל פיסה של מידע, מאיפה להתחיל וכד' תודה רבה
קפוץ לקריה האקדמית באונו - יש להם BA במנהל עסקים עם התמחות בניתוח מערכות מידע. הלימודים מאוד גמישים. אגב יש להם גם מסלול שמותאם לחרדים במידה וזהו עדיין אורח החיים שלך. בהצלחה.
נפתלי | 10:47  16/06/08
כי זהו איננו אורח חיי :-) שלא לומר רחוק מאוד משם... למרות שראיתי באתר שלהם שכנראה אזדקק למכינה, האם ניתן לחסוך את זה באמצעות פסיכומטרי? תודה בכל מקרה זיו :-)
זיו. | 17:17  16/06/08
היי נפתלי יש לאונו כל מיני מסלולים (גם רגיל, גם חרדי, גם דתי-לאומי) וכו'. בקיצור כל אחד יכול למצוא לעצמו את המסלול המתאים. לגבי המכינה - אני לא בטוח (אני בסה"כ סטודנט:-). הכי טוב שתתקשר לרישום - 03-5311861 ואני בטוח שישמחו לתת לך שם את כל התשובות, בהצלחה!
נפתלי | 17:00  17/06/08
וצריך בגרות או מכינה ל 30+ באסה :-( נ.ב. שלא לדבר על שכר הלימוד שלהם...
אפרת יצחקי- רבינוביץ | 20:50  16/06/08
שלום נפתלי היות ואתה כבר בן 30, תוכל להתקבל ללימודים גבוהים גם ללא תנאי קבלה של בגרות ופסיכומטרי. אני לא יודעת היכן אתה גר ואיפה נוח לך ללמוד, מציעה לך להתעניין בלימודי מנהל עסקים, הנדסה או מחשבים. לגבי מקומות לימוד תוכל למצוא בחיפוש לימודים באתר זה. בהצלחה
נפתלי | 11:00  17/06/08
מבדיקה קצרצרה שעשיתי, עולה כי גם במכללות, חסרי בגרות מעל גיל 30, נדרשים למכינה... ובאוניברסיטאות יש מכינה העונה לשם "מכינה לבני 30+" מוזר מאוד... היכן את ממליצה לבדוק? (נוח לי בגוש דן ללמוד :-)) תודה רבה
bfr | 22:10  16/06/08
איפה למדת מחשבים
נפתלי | 10:26  17/06/08
ספרים בעיקר ואינטרנט...
סגור