פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

אריקי | 15:13  14/05/08
היכן אוכל ללמוד לתואר ראשון בשווק? 1. אני בן 36. האם צריך פסיכומטרי? 2. אני רוצה לשלב עבודה בזמן הלימודים האם ניתן? 3. אני גר במרכז, האם יש מוסד המלמד במחיר נורמלי (אוניברסיטה וכו')?
אפרת יצחקי- רבינוביץ | 19:38  17/05/08
שלום תוכל להתקבל ללימודי מנהל עסקים במגמת שיווק כמעט בכל מכללה ללא תנאי קבלה מוקדמים בשל גילך. אני בטוחה כי תוכל למצוא מסלול ערב, מציעה לך לבדוק בחיפוש לימודים אצלנו באתר לגבי מכללות מתאימות: קריית אונו, מכללה למנהל, מכללת יהודה ושומרון, רופין ועוד. בהצלחה
אריקי | 12:56  18/05/08
בדקתי במכללה למנהל ובמכללת אונו ונמסרו לי מחירי שכ"ל גבוהים-העוברים את סכום של 20,000ש"ח? האם ידוע לך על מכללה אשר שכ"ל בה נמוך יותר או משתווה לשכ"ל באוני' ? הסיבה שעליי גם לכלכל משפחה אוהבת ותומכת. תודה.
אני קבלתי מלגה של 7000 בשנה למשך כל התואר
סגור