פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

נטלי | 20:46  11/05/08
שלום, אני לומדת לתואר ראשון בי.אי כללי במדעי הרוח והחברה(בחטיבות קרימינולוגיה ואכיפת חוק), רציתי לדעת אם זה נחשב תחום קרוב למדעי החברה כמו כן רציתי לדעת אם יש סיכוי לעבוד אם זה במשאבי אנוש, וכן להמשיך לתואר שני בלימודי עבודה או סוציולוגיה
שגית | 21:01  11/05/08
זה נחשב תואר כללי. אני עשיתי גם כן תואר כללי בחינוך סוציולוגיה, בתכל'ס בשטח אין הרבה עבודה. יש עבודות מזכירות וכאלה.. בכל אופן דורשים ניסיון.אני לא רואה קשר בין משאבי אנוש לקרמינולוגיה! עבדתי קצת בתחום משאבי אנוש והדרישה זה תואר ראשון במדעי החברה ובעיקר במדעי ההתנהגות או תואר במשאבי אנוש. ואת צריכה ניסיון מזכירותי וחובה רישיון נהיגה.. את צריכה לשאול את עצמך איזה תחום יותר מעניין אותך... בכל אופן את יכולה שנה הבאה לעשות הסבה למשאבי אנוש או עבודה סוציאלית ויכירו לך בקורסים קודמים. בעבודה סוציאלית יש דרישה מאוד גבוהה בשוק! ממליצה לך ללכת לברר במכללה שאת לומדת בה על הסבה. מקווה שעזרתי, שגית
אפרת יצחקי- רבינוביץ | 21:15  11/05/08
הי נטלי לא כתבת היכן את לומדת, אך על פניו מדובר בתחום של מדעי הרוח, אך לא בטוח שתוכלי להתקבל לתחומים ממדעי החברה לתואר השני, אולי עם השלמות מסוימות כן תוכלי להתקבל, זה כבר תלוי במוסד הלימודים. אך כן תוכלי להגיע למשאבי אנוש היות ובתחום זה משתלבים אנשים מרקע לימודי מגוון. בהצלחה
אפרת יצחקי- רבינוביץ | 20:00  17/05/08
הי נטלי לא ציינת היכן את לומדת ולכן אענה באופן כללי, זה לא נחשב מדעי החברה אלא מדעי הרוח, אך כן ניתן מתחום זה להגיע למשאבי אנוש, לגבי תואר שני יש סיכוי שתתקבלי ללימודי סוציולוגיה או לימודי עבודה עם השלמות מסוימות , תצטרכי לבדוק זאת מול מוסדות הלימוד . בהצלחה
סגור