פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

הילההילה | 19:30  29/04/08
היי אני הילה אני בת 23 והייתי רוצה לדעת ,למרות שיש לי כיוון מסויים,מה מתאים לי ללמוד ולעסוק בו בעתיד,במה אהיה טובה. שמעתי שישנם מבחנים של כמה שעות אשר בסופם יושבים עם פסיכולוגית שמאבחנת אותם ולפי ניתוחה אוכל לדעת במה מתאים לי לעסוק. האם זה נכון? אם כן היכן אוכל לעשותם וכמה זה עולה? תודה רבה על תשומת ליבך, הילה.
יואב | 11:27  30/04/08
אני עברתי יעוץ באוני' תל אביב, יש להם שם מרכז יעוץ תעסוקתי
אפרת יצחקי- רבינוביץ | 14:22  30/04/08
הי הילה לתהליך שתיארת קוראים יעוץ והכוונה תעסוקתית, ניתן לעבור אותו במכוני מיון או אצל פסיכולוגים/יועצים פרטיים. ממליצה לך לפנות למכון "אדם מילא" ולגבי הסכומים תלוי בחבילת היעוץ האם מדובר בפגישה אחת או בפגישות הכוללות יום מבחנים ולכן תצטרכי לברר. מס' טל. מוקד *2035 בהצלחה
עמי | 23:11  11/05/08
אפרת יצחקי- רבינוביץ | 21:37  11/05/08
הי הילה את מתכוונת לתהליך של יעוץ בבחירת מקצוע, הכולל מספר מפגשים עם פסיכולוג תעסוקתי ואבחון כשבסוף התהליך המטרה לסייע לך בבחירת מקצוע ההולם את כישוריך, מבנה אישיותך ותחומי העניין שלך. אני ממליצה מאוד על התהליך גם לאנשים שיודעים אך אינם בטוחים. תהליך כזה אפשר לעבור במכוני מיון כגון: במכון בו אני עובדת מכון "אדם מילא" על סניפיו השונים ברחבי הארץ וכן במכונים אחרים, בחלק מהאוניברסיטאות ואצל פסיכולוגים העובדים באופן פרטי. עלות של תהליך משתנה ממקום למקום. בהצלחה
שלום אני מירב ואני בת 31 יש לי בעיה בהתמדה במקומות עבודה , בשנתיים האחרונות עברתי הרבה משרדים של עו"ד , הבעיה היא שכשמשהו לא נראה לי אני קמה ועוזבת אפילו אחרי מס' ימים היתרון הגדול שלי הוא שאני מוצאת מהר מאוד עבודה אבל כאמור לא מתמידה ונשארת השאלה היא איך פותרים את הבעיה , האם יכול להיות שאני הולכת לתחום שלא מתאים לי ? אשמח לתשובה מירב
סגור