פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

רונית | 16:10  25/03/08
שלום לכולם אשמח להמלצות על מכללות שמלמדות תקשורת לתואר ראשון הכיוון הכללי שלי הוא רדיו ולכן אשמח אם משהו יכול להמליץ לי על מקום שמתמחה בתחום הרדיו בתודה מראש רונית
שדרן | 08:50  26/03/08
ברור שהכי טוב ללמוד תקשורת ובעיקר רדיו במכללה למינהל. יש להם ערוץ רדיו 106 fm בת"א ורק סטודנטים עובדים, כותבים ועורכים בו 24 שעות. ויש גם כאלה שנשארים לעבוד שם אח"כ... וחוצמזה שאין על המכללה למינהל מבחינה מקצועית. הם הכי הכי טובים בתקשורת. אם אתה יכול להתקבל אליהם אז הרווחת.
נגה | 12:10  26/03/08
אין בכלל מה להשוות בין המכללות... המכללה למינהל ממש מובילה בתחום התקשורת, אבל לא בטוח שתתקבלי.. יש לך ציונים טובים? אני מציעה לך לברר לעומק את הדרישות/ הקורסים וכל מה שאת מקבלת במכללה למינהל
אפרת יצחקי- רבינוביץ | 20:27  28/03/08
הי רונית לימודי תקשורת במכללה למנהל וישנם גם קורסים שונים בתחום התקשורת כמו קרינות. אני מציעה לך לבדוק פה באתר בחיפוש לימודים. בהצלחה
סגור