פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

דפנה | 15:13  23/03/08
שלום, השתחררתי מהצבא לפני כחצי שנה, וכיום אני מעוניינת להרשם ללימודים באוני' העברית בירושלים. על סמך אופי השירות וכן מאפייניי, אני סבורה שתפקיד של מנהלת משאבי אנוש מתאים לי מאוד (עסקתי בתפקיד דומה בצבא). שאלותיי הן: 1. מה כדאי ללמוד לתואר ראשון (האוני' העברית) בכדי לעסוק בתפקיד? 2. האם בכדי להתקדם אדרש לתואר שני? אם כן - באיזה תחום? 3. מה הביקוש לבוגרים? האם קל להשתלב בשוק העבודה? תודה רבה לכם, דפנה
אפרת יצחקי- רבינוביץ | 20:47  28/03/08
הי דפנה 1. כדאי ללמוד: פסיכולוגיה, או מדעי ההתנהגות, סוציולוגיה, מנהל עסקים 2. תצטרכי תואר שני במנהל עסקים, פסיכולוגיה או לימודי עבודה כדי להתקדם לניהול משאבי אנוש ובכלל לתפקידים בכירים בתחום. 3. הביקוש רב התחום ידוע ומבוקש וההשתלבות כבר תלויה בעוד משתנים כגון: היכולת שלך לשווק עצמך, מידת המקצועיות שלך ומידת התאמתך לתחום. בהצלחה
סגור