פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

מה הקריטריונים ללימודי מזרחנות וקרימונולוגיה? מה יותר מומלץ ואיפה הכי כדאי ללמוד את המקצועות הנ"ל.. תודה מראש
דניאל | 15:20  10/03/08
אני סטודנט לקרימינולוגיה בבית ברל, שנה ב',ו אני ממש מבסוט, לימודי קרימינולוגיה זה תוכנית של בית ברל בשילוב עם האוניברסיטה הפתוחה אין תנאי קבלה של בגרות ופסיכומטרי, אם זה מעניין אותך זה פותח אפשרויות לעבוד כחוקר, בלש, שב"ס או משטרה. אני דווקא בחרתי בתחום כי אני רוצה לעבוד עם נוער בסיכון אחרי הלימודים. מה שקשור במזרחנות אני לא מבין בזה כלום, אז תנסה לברר בעצמך. שיהיה לך בהצלחה ואל תהסס לשאול שאלות.
אפרת יצחקי רבינוביץ | 10:23  13/03/08
הי אור לגבי נתוני הקבלה, בררי מול כל אוניברסיטה. ככל הידוע לי מזרחנות נלמד רק באוניברסיטה. קרימינולוגיה באוני' בר אילן ומכללות שונות. נתוני הקבלה מושפעים מהביקוש באותה שנה לחוג ולמוסד הלימודים ולכן תצטרכי לברר פר מוסד. בהצלחה
סגור