פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .
 
המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

 
אלי | 22:51  27/02/08
שלום, אני כרגע חושב להתחיל לימודים שנה הבאה, והאופציה שהכי נראית לי כרגע היא ללמוד (מסיבות אלו ואחרות שאין צורך לפרט) במכללה החרדית בבני ברק במסלול לוגיסטיקה, המכללה היא שלוחה של בר אילן וממילא תעודת התואר הראשון שלה הוא של בר אילן מספר שאלות א. מה זה אומר שהיא שלוחה של בר אילן, האם בסופו של דבר התואר פחות נחשב או משהו כזה או שזה אותו דבר. ב. אני לא סגור בדיוק מה אומר לוגיסטיקה רק שכרגע אני לא בדיוק סגור על עצמי והכיוון שלי הוא ללכת על משהו שישאיר לי אופציות פתוחות בהמשך, אשמח אם מישהו יוכל להסביר לי מה זה אומר בדיוק, מהם העבודות אותם אפשר לקבל איתו, ומהם האפשריות להמשיך תואר שני ממנו, האם הנדסת תעשיה וניהול לצורך הענין זה דבר שאפשרי, זה נשמע לי חופף בחלק מהתחומים לפחות ג. במידה וארצה להמשיך לתואר שני עם התעודה שאקבל, מהם בד"כ דרישות האוניברסיטה, חוץ מהתואר... האם כל האונברסיטאות יכולות להיכנס כאפוציה להמשך תודה רבה,
סגור