פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

מיואש | 20:45  18/02/08
שלום רב, אני בחור בן 28. לאחר שרותי הצבאי למדתי יעוץ מס . כיום אני עם 5 שנים ניסיון בתחום. אני אציין בהערת אגב כי בתקופת התיכון הובחנתי כדיסלקטי וכמו כן בעת לימודי יעות המס היו לי מעט קשיים . אך כבר 3 שנים שאני ממש רוצה ללמוד תחום אחר- הנדסת מכונות.אני אציין את הבעיות שאני חשבתי עליהם ושכל פעם הם מונעות ממני להתחיל הלימודים. משך הלימודים כלל מכינה יקח לי לפחות 7 שנים כלומר אני אסיים הלימודים בגיל 35 לפחות. מה שאומר שבגיל 35 אין לי אף ניסיון מקצועי. דבר נוסף יש לי את החשש שאני אפסיד בסופו של דבר גם את מה שיש לי כעת היות ואני יוצא ממעגל העבודה , וגם יכול להיות שאני "אפול" באמצע הדרך לתואר. כמו כן שיקול נוסף זה הפסד שכר רב ( כאמור זה עד 6 או 7 שנים ). לכן קשה לי להחליט האם ללכת עם החלום .. לעשות מכינה ולנסות לעבור את התקופה הארוכה בשלום .. ושגם בגיל 35 או 36 אני אמצע גם עבודה בזה.. או להתאר איפה שאני נמצא היום ..( לא מקום רע בכלל.. אך עם חלום גדול שלא ימומש...). מבקש בכל לשון של בקשה לקבל יעוץ למצבי זה... בתודה מראש... מיואש ...
אפרת יצחקי רבינוביץ | 19:50  23/02/08
הי כיוון שההתלבטות מורכבת ומצריכה ממך לשלם מחירים, אני מציעה לפנות ליעוץ מקצועי , כדי להיות בטוח ששקלת את כל השיקולים וכן כדי לשמוע דיעה אוביקטיבית מאיש מקצוע. בהצלחה
סגור