פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

חנה | 22:21  29/01/08
אני מעוניינת ללמוד בשנה הקרובה באוניברסיטת בן גוריון.. מכיוון שאני לא בטוחה איזה מקצוע ארצה לעבוד בעתיד החלטתי לעשות תואר ראשון דו חוגי בשילוב של כלכלה(תחום מתמטי) ועוד חוג בכיוון יותר הומני ואני מתלבטת בין מדעי ההתנהגות לניהול. שאלתי היא איזה חוג יותר מעניין? קל? מבחינתי אני לא בטוחה שאני מתאימה להיות מנהלת ומעוניינת לדעת איזה שילוב ייצור אפקט מרשים יותר בקבלה לעבודה וייפתח יותר דלתות לכיוונים שונים. יש לציין שאני שוקלת להמשיך לתואר שני בכיוון של ייעוץ ארגוני או כח אדם אבל לא כל כך בטוחה. ממש אשמח אם תעזור לי כי כבר התחלטתי תהליך הרשמה. תודה רבה חן
אפרת יצחקי רבינוביץ | 11:17  02/02/08
הי חנה (חן) אם המטרה שלך בסופו של דבר היא להגיע ליעוץ ארגוני אז רצוי לשלב מנהל עסקים 0ניהול) ופסיכולוגיה. אך אם את חושבת בעתיד להיות כלכלנית או לעסוק בתחומים יותר פיננסים כגון: יעוץ השקעות, שיווק , מימון ועוד, אז השילוב של כלכלה ומנהל עסקים מתאים יותר. בהצלחה
סגור