פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

הי, אני מעונינת ללמוד חינוך (יעוץ) או מדעי החברה אינני יודעת בוודאות מה כדאי לי ללמוד יותר. לאיזה מקצוע יש יותר ביקוש?
לילך | 20:33  24/01/08
היי יסמין. יש יותר ביקוש למקצועות ההוראה, ולדעתי התחום גם יותר מעניין ומספק. כמובן שבכדי שתוכלי להגיע להחלטה עליך לברר יותר פרטים על מסלולי הלימוד השונים ולבדוק מה יותר מעניין אותך ולמה את מתחברת? אני ממליצה לך בחום להגיע ליום פתוח בסמינר הקיבוצים. מקום מדהים ללמוד בו חינוך במסלולים מגוונים ומרתקים! היום הפתוח יערך ביום רביעי 30.1.08. את מוזמנת גם להכנס לאתר האינטרנט ולקבל יותר מידע. שיהיה לך בהצלחה! לילך
אני רוצה להוסיף פרט קטן לדבריה של לילך- אנגלית זה התחום הכי חם היום בהוראה בעיקר משום שיש מחסור במורים. סביר להניח שגם יש מלגות טובות. נועם
תהילה | 13:06  30/01/08
תנסי לבדוק בעוד מכללות. אני מכירה מסלולים מעולים במכללת לוינסקי. יש שם אחלה חברה, מורים מצוינים ולימודים מענינים. גם להם יש יום פתוח ב13/3
אפרת יצחקי רבינוביץ | 23:54  26/01/08
הי יסמין מדעי החברה אינו מצקוע ולכן לא ניתן לענות על מה יותר מבוקש. השאלה מה את רוצה לעשות בעתיד? אם את רוצה לעסוק בהוראה אז כדאי ללמוד חינוך. אם את מעוניינת לעסוק במשאבי אנוש , אז גם רקע לימודי במדעי החברה , תוכלי להגיע לתחום.
בת-אל שלמה | 18:42  31/01/08
סגור