פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

שלום שמי ברי ואני השנה בן 31. אין לי תעודת בגרות מלאה ואני רוצה ללמוד הנדסת בניין. רציתי לברר באלו מוסדות אקדמאיים יש מכינה לאנשים בסטטוס שלי שאחריה ישנו מסלול של הנדסת בניין. ובנוסף חשוב לי מאוד השכר הלימודי, אני כמובן מחפש את המוסד בו השכר יהיה נמוך ביותר, כמו כן אני מעדיף שהלימודים יהיו מרוכזים שאסיים כמה שיותר מהר - לא אכפת לי ללמוד בבקרים, ואולי אפילו מעדיף. מתי מתחיל הסמסטר הקרוב? ואם אפשר עוד להתקבל אליו? תודה רבה, מצפה לתשובה, ברי
אפרת יצחקי רבינוביץ | 11:45  03/01/08
הי ברי השכר באוניברסיטאות נמוך יותר מבמכללות פרטיות. ובכל מוסדות הלימוד בהם מתקימים לימודי הנדסה, תמצא מכינה. ההרשמה היא עכשיו ללימודים המתחילים בנובמבר שנה הבאה.בהצלחה
קובי זגורי | 18:02  15/01/08
אני מעונין להירשם לקורם כזה אכ אני לא מוצא מיכללה באזור שלי שזה אשדוד או ראשון לציון ובנוסף אחת שתקבל אותי ללא 12 שנות לימוד יש לי רק 10 שנות לימוד אשמח אם תוכלו לעזור לי תודה מראש קובי זגורי 0502213127 או kobizaguri@hotmail.com
סגור