פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

היי, התחלתי השנה את לימודי לתואר ראשון לסיעוד באונ' חיפה,כיום אני לא כלכך מרגישה שהמקצוע הזה מתחבר אליי,אני משתעממת בהרצאות ובכלל אין לי חשק ללמוד אותו,בחרתי במקצוע הזה כי אני בחורה שאוהבת לעזור ולעבוד עם אנשים ולתרום לקהילה,וחשבתי שזהו מקצוע די מתאים לאישיות שלי. עקב הרגשת אי סיפוק זו אני שוקלת לעבור לחוג למערכות מידע ניהוליות ולשלב אותו עם פסיכולוגיה (דו חוגי) שיתחיל בסמסטר ב השנה (בפברואר) , אך אני חוששת שבסוף אני אתחרט ואני אתקע בין הכיסאות :@, אינני מצליחה להבין מאיפה נובעת הרגשת החוסר התעניינות בזמן האחרון במקצוע הסיעוד! יכול להיות כתוצאה מהשביתה, ז"א שעדיין אני לא נחשפתי לכל הקורסים שאני הולכת ללמוד בחוג זה ועדיין לא "טעמתי את הפרי"! אני מאוד מתלבטת...מה דעתכם ! אשמח לקבל הצעות או תשובות מבוגרי סיעוד או מערכות מידע ניהוליות..איך ניתן להתמודד עם החלטה גורלית זו ! תודה
אפרת יצחקי רבינוביץ | 13:54  30/12/07
הי מציעה לך לפנות ליעוץ תעסוקתי במכון "אדם מילא" היות ומדובר בבחירה שנייה וכן כדי לבחון את כל השיקולים ולהבין את תחושת חוסר העניין. בהצלחה
סגור