פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

nan | 11:06  04/12/07
היי אני בת 27 באלת תואר ראשון ב חשבונאות אבל רוצה לעשות תואר ראשון ב מדעי מחשב שוב מהתחלה. אבל אני חוששת כי אין לי בכלל רקע במחשבים. אבל זה מה שאני רוצה לעשות. אני אסיים בגיל 30 +. שאלה אם בגיל כזה אפשל למצוא עבודה בלי נסיו.ן יש לתחום הזה הגבלת גיל.ואם זה יהיה לי קשה ללמוד בלי רקע ובלי גישה. אני מאוד זקוקה לעזרה. . אני אשמח לקבל תשובה בהקדם
אפרת יצחקי רבינוביץ | 21:24  05/12/07
הי להערכתי גיל 30 הוא עדיין גיל מספיק צעיר כדי להתחיל מחדש, אבל כדי שתהיה בטוחה, אני מציעה לך לגשש בחברות היי טק המעסיקות תוכניתנים ולהפנות אליהם את השאלה כמו כן נסי לשוחח עם אנשי מקצוע מהתחום לגבי הנושא. בהצלחה
nan | 16:41  06/12/07
היי תודה שענית. אבל איך אני אוכל להתייעץ איתם??? יש לזה איזה אתר או פורם ש אתה יכול להציע לי אני אשמח מאד לקבל תשובה בהקדם
nan | 21:02  08/12/07
היי תודה שענית. אבל איך אני אוכל להתייעץ איתם??? יש לזה איזה אתר או פורם ש אתה יכול להציע לי אני אשמח מאד לקבל תשובה בהקדם
סגור