פורום לימודי שוק ההון

בהנהלת: יניר כתב  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום תוכלו לקבל מענה לשאלות הנקרות בדרככם ללימודי שוק ההון: מה בדיוק לומדים? איזה תעודה מקבלים? מה הם ההתמחויות בתחום? מה מצב שוק העבודה? כל זאת ועוד בפורום שוק ההון

יניר כתב

מרצה במכללת אפיק פיננסים, רואה חשבון, סוחר כעשר שנים במניות ומטח

סטודנט | 20:27  12/08/07
שלום לכולם, אני רציתי תשובתה מניסיון של אנשים פה, אם אני סטודנט לכלכלה ומעוניין להישתלב בשוק ההון, איזה עבודת סטודנטים אני אמור לחפש שתתרום לי בניסיון לתפקיד ותכין אותי באופן מקסימלי מכל עבודת סטודנט אחרת לעסוק בתחום. תודה מראש לעונים
אייל רביב | 10:26  13/08/07
בבתי ההשקעות השונים במיוחד תחום השיווק
אותו סטודנט | 23:19  13/08/07
נניח שאני מעוניין לעבוד כיועץ/מנהל תיקי השקעות/אנאליסט בשוק ההון, אני לא כל כך מבין איך שיווק יכול לתרום לי מקצועית... ובכלל זה ידוע שעדיף להשתלב בבית השקעות או בנק כמו שלסטודנט ברפואה עדיף להשתלב בבית חולים..אך יש גם מנקים בביתי השקעות אני מבקש קצת תוכן על תפקיד שיכול לתרום לי מקצועית בתחום ,נניח שאני בשנה ב'/ג' בכלכלה, אני מניח שבשנה א' אין ממש מה לחפש ואני כן בשנה א'.
אייל רביב | 13:30  14/08/07
אתה לא מבין כי אתה לא מבין מה הדבר הכי חשוב לבתי ההשקעות,הדבר הוא להביא כמה שיותר תיקים מנוהלים לבית עם תתמקצע בכך מעכשיו עתידך בשוק ההון מובטח
אותו סטודנט | 23:20  13/08/07
נניח שאני מעוניין לעבוד כיועץ/מנהל תיקי השקעות/אנאליסט בשוק ההון, אני לא כל כך מבין איך שיווק יכול לתרום לי מקצועית... ובכלל זה ידוע שעדיף להשתלב בבית השקעות או בנק כמו שלסטודנט ברפואה עדיף להשתלב בבית חולים..אך יש גם מנקים בביתי השקעות אני מבקש קצת תוכן על תפקיד שיכול לתרום לי מקצועית בתחום ,נניח שאני בשנה ב'/ג' בכלכלה, אני מניח שבשנה א' אין ממש מה לחפש ואני כן בשנה א'.
סגור